Warning: Use of undefined constant HTTP_HOST - assumed 'HTTP_HOST' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/www/18982/japan_cz/www/wp-config.php on line 23

Warning: Use of undefined constant HTTP_HOST - assumed 'HTTP_HOST' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/www/18982/japan_cz/www/wp-config.php on line 24
Jak se stát členem – Česko-japonská společnost

Jak se stát členem

Stát se členem Česko-japonské společnosti je velmi jednoduché. Nejprve je potřeba vyplnit přihlášku, která je dostupná v kanceláři ČJS či ke stažení níže. Podepsanou přihlášku je možné doručit i elektronickou cestou. Následně je potřeba uhradit členský poplatek.
Každý člen pro využití výhod potřebuje členskou průkazku, tu Vám na počkání zhotovíme v kanceláři Na Můstku 8 (přineste si prosím s sebou pasovou fotografii). Platnost průkazky je určena razítkem.

Členské příspěvky

Výše příspěvku na kalendářní rok je 500 Kč, 300 Kč pro studenty a důchodce. Celoživotní členství stojí 5000 Kč.

Členské příspěvky je možno uhradit:

 1. převodem na účet
  • bankovní spojení: 15338004/2700 (BIC/SWIFT: BACX CZ PP)
   (UniCredit Bank Praha 1, název účtu „Česko-japonská společnost“)
  • jako variabilní symbol uvádějte prosím pouze číslici „8“.
  • do zprávy pro příjemce vepište „své příjmení členství“
 2. hotově v kanceláři ČJS Na Můstku 8 v aktuální otevírací době

Členská přihláška

Zde si můžete stáhnout členskou přihlášku ve formátu PDF:
CJS clenska prihlaska.pdf
Souhlas se zpracováním osobních údajů (nutné pouze pro registrované členy před květnem 2018, aktuální členská přihláška již obsahuje souhlas s GDPR)
Vyplněnou přihlášku nebo Souhlas se zpracováním osobních údajů prosím odevzdejte osobně v kanceláři KIS ČJS v pracovní době (viz kontakty), nebo její sken zašlete e-mailem na adresu office@japan.cz.

Prohlášení o ochraně osobních údajů

Stanovy jsoudostupné ZDE