Kulturní a informační středisko Česko-japonské společnosti, Na Můstku 8/380, 110 00 Praha 1, tel. 224 216 032 (Po – Čt 12.00 – 17.00)

Stránky Česko-japonské společnosti jsou v rekonstrukci. Děkujeme za trpělivost a omlouváme se za nepříjemnosti a nepohodlí spojené s jejich užíváním.

30.výročí od založení prvního oddílu Kendó v tehdejším Československu

30 let kacubo kenrikai

Letos na podzim oslavíme krásné kulaté třicáté narozeniny. Náš oddíl byl totiž založen před třiceti lety v roce 1986. Tenkrát tu bejval jinej stát, jak se tak hezky zpívá v populární písničce a byla to prostě jiná doba. Tehdy se první z nás vydali na cestu meče a hlavně díky těmto nadšencům, kteří se odvážili v době socialismu na věčné časy zkusit něco nového a položit základy k tomu, co dnes tak rádi děláme a cvičíme. Chceme si připomenout tyto začátky a jejich hrdiny a chceme si také připomenout celých těch třicet let, během kterých jsme poznávali Kendó a hlavně spoustu lidí, kteří s námi trénovali, učili nás i učili se od nás a všemožně nám fandili a podporovali nás

Proto jsme připravili oslavu „30 let Kendó – 30 let Kacubó Kenrikai“ na kterou bychom vás všechny moc rádi pozvali. Můžete se těšit na zajímavé archivní fotografie a videa, na vyprávění historek (které čím jsou starší tím jsou lepší), různé historické artefakty a hlavně na příjemné setkání s lidmi, kteří rozhodně mají co říci. Přijďte si s námi užít naše, ale i vaše jubileum, dozvědět se více o našem třicetiletém příběhu a – samozřejmě si užít Kendó! Protože nebudeme jen vzpomínat, ale také budeme cvičit, takže bógu nebo foťák rozhodně nenechte doma.

Leták akce:

30 let kacubo kenrikai leták

Stránka akce: Facebooku

Událost na Facebooku